
AIRTEX 245 Франція 100% polypropylene валізи чемодани, сумки на колесах
від 3 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 245
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД МАГАЗИН - СКЛАД
Вул. Якова Рапопорта 5
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота
Неділя по дзвінку
У Львові самовивіз Доставка курєром
В інші міста доставка поштою
Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника AIRTEX модель 245
Матеріал валізи поліпропилен стійкий до ударів та подряпин
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках Які обертається на 360 градусів
Міцні надійні та безшумні
Додатково TSA кодовий замок
Розмір М має додаткове розширення
Параметри
Мала
S 20" 55×39,5×20 2,3 кг 40 л 3430грн
Середня
М 24" 67,5×46×27,5+5см 3,3 кг 75л 5510грн
Велика
L 28" 77×52×31 3,8 кг 108 л 5350грн
Кольори
Чорний
Сірий
Бузковий
Морська хвиля
Голубий
ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
ЗНИЖКИ НА КОМПЛЕКТИ
Вул. Якова Рапопорта 5
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота
Неділя по дзвінку
У Львові самовивіз Доставка курєром
В інші міста доставка поштою
Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника AIRTEX модель 245
Матеріал валізи поліпропилен стійкий до ударів та подряпин
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках Які обертається на 360 градусів
Міцні надійні та безшумні
Додатково TSA кодовий замок
Розмір М має додаткове розширення
Параметри
Мала
S 20" 55×39,5×20 2,3 кг 40 л 3430грн
Середня
М 24" 67,5×46×27,5+5см 3,3 кг 75л 5510грн
Велика
L 28" 77×52×31 3,8 кг 108 л 5350грн
Кольори
Чорний
Сірий
Бузковий
Морська хвиля
Голубий
ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
ЗНИЖКИ НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airtex |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бузковий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 39.5 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 430 ₴





