Валіза французького виробника MADISON модель 86820G
Матеріал валізи полікарбонат
Стійкий до ударів та подряпин
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертається на 360 градусів
Міцні , надійні та безшумні.
Параметри
Висота: 55.0 см
Ширина: 38.0 см
Глибина: 20.0 см
Вага: 2.5 кг
Об`єм: 38.0 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airtex |
| Страна производитель | Франция |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Красный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 2.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴






