
Сумка SNOWBALL 65348 Франция ручна кладь сумки на валізи чемоданы
850 ₴
- Готово к отправке
- Код: 65348
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД .
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота .
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз , доставка кур'єром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги сумки французького виробника
SNOWBALL модель 65348
Матеріал сумки- поліестер 1200 ден.
Підкладка - нейлон.
Одне велике відділення та дві кишені внутрішня і зовнішня.
В комплекті ремінь на плече.
Параметри :
48×27×25. 33 л.
Кольори :
Темно Сірий
Світло Сірий
Червоний
Синій
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота .
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз , доставка кур'єром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги сумки французького виробника
SNOWBALL модель 65348
Матеріал сумки- поліестер 1200 ден.
Підкладка - нейлон.
Одне велике відділення та дві кишені внутрішня і зовнішня.
В комплекті ремінь на плече.
Параметри :
48×27×25. 33 л.
Кольори :
Темно Сірий
Світло Сірий
Червоний
Синій
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Объем | 33 л |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 25 см |
| Основные | |
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Ручная кладь |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴








