Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника SNOWBALL модель 20403.
Матеріал валізи 100% поліпропилен стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезин
Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника SNOWBALL модель 20403.
Матеріал валізи 100% поліпропилен стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні, надійні та безшумні.
Особливість даної моделі фурнітура в колір валізи, також в колір валізи в середині підкладка.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок.
є додаткове розширення + 5см.
Велика. 4550 грн.
L 76,5×52×31,5. 108+17 л 4,6 кг.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.6 кг |
| Объем | 125 л |
| Высота | 76.5 см |
| Ширина | 52 см |
| Глубина | 31.5 см |
| Основные | |
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Чемодан |
| Замок | TSA кодовый |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Мятный |
Информация для заказа
- Цена: 3 820 ₴




