Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника AIRTEX модель WORDLINE 620.
Матеріал валізи жакард 1200 ден - вологостійкий.
Підкладка - нейлон.
Основа валізи - металевий каркас.
Ручки, верхня та бокова цільні вшиті в корпусі.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок та додаткове розширення 5 см.
Велика. 3700 грн.
L 77×48×32/5 110 л. 4,3 кг.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.3 кг |
| Объем | 110 л |
| Высота | 77 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 37 см |
| Основные | |
| Производитель | Airtex |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Наличие колес | 4 колеса |
Информация для заказа
- Цена: 3 940 ₴



