
Рюкзак SNOWBALL Франція рюкзак трансформер ручна поклажа валізи
300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 68015
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД .
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
У Львові самовивіз , доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої рюкзак трансформер який складається в компактну сумочку .
23×18×4 такого ж розміру буде зовнішня кишеня в рюкзаку.
Матеріал- нейлон, вологостійкий.
Параметри:
40:30:20 24 л.
Міцний, надійний та надлегкий.
Колір - чорний.
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
У Львові самовивіз , доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої рюкзак трансформер який складається в компактну сумочку .
23×18×4 такого ж розміру буде зовнішня кишеня в рюкзаку.
Матеріал- нейлон, вологостійкий.
Параметри:
40:30:20 24 л.
Міцний, надійний та надлегкий.
Колір - чорний.
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Размер | Малый |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 24 л |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Глубина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴









