В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул. Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS з тканини на чотирьох колесах модель 6802.
Матеріал валізи- поліестер 1200 ден.
Підкладка- нейлон.
Колеса металеві прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні , надійні та безшумні.
Основа валізи металевий каркас Бокова та верхня ручки кріпляться до каркасу.
В кожному розмірі є боковий кодовий замок та додаткове розширення +5 см.
Параметри
Середня 2060грн.
М 65,5×44×26/5 3,4 кг. 68/12 л.
Кольори
Чорний60
Сірий
Бежевий
Рожевий
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Бордовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 80 л |
| Высота | 65.5 см |
| Ширина | 44 см |
| Глубина | 26 см |
| Вес | 3.4 кг |
- Цена: 2 060 ₴





