
Чемоданы WINGS1706 ( WINGS) L28" Cерий 4 колеса 110л Польша
от 2 300 ₴
- В наличии
- Код: 1706
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 1706 .
Матеріал валізи- поліестер 1200 ден.
Підкладка- нейлон.
Основа валізи- металевий каркас.
Колеса металеві прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та є додаткове розширення.
Параметри:
Велика. 2280грн.
L 28" 75×49×29 3,9 кг. 90/20 л.
Кольори. :
Чорний
Сірий
Синій
Зелений
Бежевий
Рожевий
Бордовий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 110 л |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 49 см |
| Глубина | 29 см |
| Вес | 3.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: от 2 300 ₴


