
Валіза WINGS 1706 M24" Коричневий 4 колеса 80л Польща
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 1706
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 1706 .
Матеріал валізи- поліестер 1200 ден.
Підкладка- нейлон.
Основа валізи- металевий каркас.
Колеса металеві прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та є додаткове розширення.
Параметри:
Середня.
М 24" 65×43×26,5 3,4 кг 65/15 л.
Кольори. :
Чорний
Сірий
Синій
Зелений
Бежевий
Рожевий
Бордовий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 1706 .
Матеріал валізи- поліестер 1200 ден.
Підкладка- нейлон.
Основа валізи- металевий каркас.
Колеса металеві прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та є додаткове розширення.
Параметри:
Середня.
М 24" 65×43×26,5 3,4 кг 65/15 л.
Кольори. :
Чорний
Сірий
Синій
Зелений
Бежевий
Рожевий
Бордовий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



