
Чемодан Wings SWN01 28" поликарбонат Світло Коричнева Польща
1 850 ₴
- Нет в наличии
- Код: SWN01
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель SWN01.
Матеріал валізи полікарбонат ABS..
Ребриста структури даної моделі має не лише вишуканий дизайн але є більш міцною та стійкою до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні ,надійні та безшумні.
Особливо даної моделі є фурнітура в колір валізи.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
L 75,5×50×30. 4,2 кг. 97 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Коричневый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 97 л |
| Высота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 4.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴

