
Чемодан WINGS AT01 L28" Польша поликарбонат 4 колеса Оливковий
1 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: АТ01
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН - СКЛАДІ.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель AT01.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні , надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
Параметри:
Велика 2100 грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг. 97 л.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Срібно голубий
Коричневий
Шампань
Роза голд
Червоний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
ID: 775811392
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 97 л |
| Высота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 4.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴

