В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 310.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи- полікарбонат Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірах М/L є додаткове розширення +5 см.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900 грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг 97/18 л.
Кольори
Сірий
Синій
Блакитний
Жовтий
Мятний
Бордовий
Шампань
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 310.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи- полікарбонат Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірах М/L є додаткове розширення +5 см.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900 грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг 97/18 л.
Кольори
Сірий
Синій
Блакитний
Жовтий
Мятний
Бордовий
Шампань
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Поликарбонат |
| Цвет | Бордовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 115 л |
| Высота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 4.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴


