
Чемодан WINGS 2011 28" полікарюонат АВС Синій Польша
2 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2011
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 2011 .
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів .
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
В розмірі М / L.
Параметри:
Велика 1990грн.
L 74×49×30 110 т. 3,9 кг.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Шампань
Жовтий
Мятний
Фіолетовий
Рожевий
Бордовий
Срібно голубий
Роза голд
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 2011 .
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів .
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
В розмірі М / L.
Параметри:
Велика 1990грн.
L 74×49×30 110 т. 3,9 кг.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Шампань
Жовтий
Мятний
Фіолетовий
Рожевий
Бордовий
Срібно голубий
Роза голд
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Поликарбонат |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 110 л |
| Высота | 74 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 49 см |
| Вес | 3.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴

