В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900 грн.
L 78×48×29/5 105 л. 3,9 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900 грн.
L 78×48×29/5 105 л. 3,9 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 105 л |
| Высота | 78 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 29 см |
| Вес | 3.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴


