В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель BS WN.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів..
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок. TSA.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Параметри:
Велика 2060грн.
L 78×51×32 110 л. 3,9 кг.
Кольори
Сірий
Синій
Зелений
Бордовий
Роза голд
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 110 л |
| Высота | 78 см |
| Ширина | 51 см |
| Глубина | 31 см |
| Вес | 3.9 кг |
- Цена: 2 100 ₴


