В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель PDT01.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи полікарбонат ABS.
Стійкий до ударів та подряпин.
В серединіні нейлонова підкладка ,
Є додаткова кишеня та два стягуючих ремні.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грн.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
ПАРАМЕТРИ:
ВЕЛИКА 1950грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг. 97 л.
КОЛЬОРИ:
Чорний
Сірий
Синій
Роза голд
Шампань
Бордовий
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель PDT01.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи полікарбонат ABS.
Стійкий до ударів та подряпин.
В серединіні нейлонова підкладка ,
Є додаткова кишеня та два стягуючих ремні.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грн.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
ПАРАМЕТРИ:
ВЕЛИКА 1950грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг. 97 л.
КОЛЬОРИ:
Чорний
Сірий
Синій
Роза голд
Шампань
Бордовий
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Бордовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 97 л |
| Высота | 75.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 50 см |
| Вес | 4.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴


