Пропоную до вашої уваги валізи англійського бренду
Lee Cooper модель 3103.
Матеріал валізи полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
Підкладка нейлон.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок.
+ Вишуканий дизайн.
+ Якість перевірена часом.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
М 67×43×25 60;л. 3,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 43 см |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


