В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
М 65×43×25/5 85 л. 3,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
М 65×43×25/5 85 л. 3,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | М'ятний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 85 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


