В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
М 65×43×25/5 85 л. 3,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
М 65×43×25/5 85 л. 3,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 85 л |
| Высота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 26 см |
| Вес | 3.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴


