
Валіза WINGS 304 20" S полікарбонат ABC Золотистий Польша
1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 304
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
S 55×38×23 38 л. 2,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 304 розмір М/L має додаткове розширення. + 5 см.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкою до ударів та подряпин.
Підкладка - нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
S 55×38×23 38 л. 2,4 кг.
Кольори
Бордовий
Гірничий
Шампань
Синій
Чорний
Оранжевий
Роза голд
Мятний
Сірий
Морська хвиля
Блакитний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴

