В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи англійського бренду
Lee Cooper модель 3103.
Матеріал валізи полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
Підкладка нейлон.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок.
+ Вишуканий дизайн.
+ Якість перевірена часом.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
М 67×43×25 60;л. 3,4 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 60 л |
| Высота | 67 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 3.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴


