
Чемодан WINGS 6802 L28" поліестер 1200Д Синій 2 колеса Польща
от 2 150 ₴
- В наличии
- Код: 6802
+380 (67) 904-92-44
Оксана- +380 (93) 278-78-93Оксана
- +380 (67) 811-17-52Богдан
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 6802 на двох колесах.
Матеріал валізи поліестер 1200 ден
Підкладка- нейлон.
Основа валізи- металевий каркас.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
Параметри
Велика 2250грн.
L 75×50×32 4,0 кг 97 л.
Кольори
Чорний
Си
Сірий
Коричневий
Бордовий
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 6802 на двох колесах.
Матеріал валізи поліестер 1200 ден
Підкладка- нейлон.
Основа валізи- металевий каркас.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
Параметри
Велика 2250грн.
L 75×50×32 4,0 кг 97 л.
Кольори
Чорний
Си
Сірий
Коричневий
Бордовий
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 97 л |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 32 см |
| Вес | 4 кг |
Информация для заказа
- Цена: от 2 150 ₴




