В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги рюкзаки на колесах французького виробника
SNOWBALL модель 48448.
Матеріал меланж + поліестер
900 ден.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
Велике відділення + протиударна кишеня для ноутбука.
Додатково зовншні та внутрішні кишені .
Стягуючі ремні.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
ПАРАМЕТРИ:
48×33×22 34 л. 2,2 кг.
Внутрішніх розмір
46×33×22.
КОЛЬОРИ:
Чорний
Синій
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги рюкзаки на колесах французького виробника
SNOWBALL модель 48448.
Матеріал меланж + поліестер
900 ден.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
Велике відділення + протиударна кишеня для ноутбука.
Додатково зовншні та внутрішні кишені .
Стягуючі ремні.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
ПАРАМЕТРИ:
48×33×22 34 л. 2,2 кг.
Внутрішніх розмір
46×33×22.
КОЛЬОРИ:
Чорний
Синій
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 33 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.2 г |
| Объем | 34 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 3 050 ₴









