В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги рюкзаки на колесах французького виробника SNOWBALL модель 48402 .
Матеріал - поліестер 600 ден.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
Два великих відділення + додаткові внутрішніх та зовнішні кишені.
Стягуючі ремні.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
ПАРАМЕТРИ:
52×32×23. 37 л. 2,1 кг.
Внутрішній розмір
50×32×23.
КОЛЬОРИ;
Чорний
Синій
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги рюкзаки на колесах французького виробника SNOWBALL модель 48402 .
Матеріал - поліестер 600 ден.
Колеса поліуретанові на підшипниках.
Два великих відділення + додаткові внутрішніх та зовнішні кишені.
Стягуючі ремні.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
ПАРАМЕТРИ:
52×32×23. 37 л. 2,1 кг.
Внутрішній розмір
50×32×23.
КОЛЬОРИ;
Чорний
Синій
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 37 л |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 32 см |
| Высота | 52 см |
| Ширина | 23 см |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Вес | 2.1 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 4 220 ₴










