Валіза французького виробника MADISON модель 86820G
Матеріал валізи полікарбонат
Стійкий до ударів та подряпин
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертається на 360 градусів
Міцні , надійні та безшумні.
Параметри
Висота: 55.0 см
Ширина: 38.0 см
Глибина: 20.0 см
Вага: 2.5 кг
Об`єм: 38.0 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airtex |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴





