
Сумка SNOWBALL 65348 Франція ручна поклажа сумки на валізи чемодани
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65348
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД .
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота .
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз , доставка кур'єром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги сумки французького виробника
SNOWBALL модель 65348
Матеріал сумки- поліестер 1200 ден.
Підкладка - нейлон.
Одне велике відділення та дві кишені внутрішня і зовнішня.
В комплекті ремінь на плече.
Параметри :
48×27×25. 33 л.
Кольори :
Темно Сірий
Світло Сірий
Червоний
Синій
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота .
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз , доставка кур'єром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги сумки французького виробника
SNOWBALL модель 65348
Матеріал сумки- поліестер 1200 ден.
Підкладка - нейлон.
Одне велике відділення та дві кишені внутрішня і зовнішня.
В комплекті ремінь на плече.
Параметри :
48×27×25. 33 л.
Кольори :
Темно Сірий
Світло Сірий
Червоний
Синій
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Об`єм | 33 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 25 см |
| Основні | |
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Ручна поклажа |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








