Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника SNOWBALL модель 20403.
Матеріал валізи 100% поліпропилен стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезин
Пропоную до вашої уваги валізи французького виробника SNOWBALL модель 20403.
Матеріал валізи 100% поліпропилен стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів.
Міцні, надійні та безшумні.
Особливість даної моделі фурнітура в колір валізи, також в колір валізи в середині підкладка.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок.
є додаткове розширення + 5см.
Велика. 4550 грн.
L 76,5×52×31,5. 108+17 л 4,6 кг.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.6 кг |
| Об`єм | 125 л |
| Висота | 76.5 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 31.5 см |
| Основні | |
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Валіза |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Жовтий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴



