Країна: Франція
Особливості моделі:
- збоку є велика кишеня для важливих речей;
- висувна алюмінієва ручка, яка фіксується у кількох положеннях;
- 2 ручки для зручного перенесення;
- дно стійке, оснащене двома захисними ребрами;
- блискавка, що не піддається впливу води та вологи;
- 2 прорезинені колеса, які не шумлять при русі;
- у порожньому стані сумка компактно складається.
На кожну одиницю товару діє гарантія від виробника.
Ми є офіційним представником і прямим постачальником продукції цього бренду.
Недостатньо фотографій або інформації? Напишіть нам або зателефонуйте – Ви знатимете про товар усе! Якщо не можете обрати те, що потрібно – ми допоможемо!
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Виробник може змінювати комплектацію, склад, колірну гаму, гарантійний період, технічні характеристики товару і т. п. без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Об`єм | 59 л |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробника | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴









