
Рюкзак SNOWBALL Франція рюкзак трансформер ручна поклажа валізи
300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68015
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД .
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
У Львові самовивіз , доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої рюкзак трансформер який складається в компактну сумочку .
23×18×4 такого ж розміру буде зовнішня кишеня в рюкзаку.
Матеріал- нейлон, вологостійкий.
Параметри:
40:30:20 24 л.
Міцний, надійний та надлегкий.
Колір - чорний.
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН. - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
У Львові самовивіз , доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої рюкзак трансформер який складається в компактну сумочку .
23×18×4 такого ж розміру буде зовнішня кишеня в рюкзаку.
Матеріал- нейлон, вологостійкий.
Параметри:
40:30:20 24 л.
Міцний, надійний та надлегкий.
Колір - чорний.
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 24 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









