
Чемодан WINGS 6802 M24" поліестер Чорний 4 колеса Польща
від 2 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6802
- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул. Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS з тканини на чотирьох колесах модель 6802.
Матеріал валізи- поліестер 1200 ден.
Підкладка- нейлон.
Колеса металеві прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні , надійні та безшумні.
Основа валізи металевий каркас Бокова та верхня ручки кріпляться до каркасу.
В кожному розмірі є боковий кодовий замок та додаткове розширення +5 см.
Параметри
Середня 2250 грн.
М 65,5×44×26/5 3,4 кг. 68/12 л.
Кольори
Чорний
Синій
Сірий
Бежевий
Рожевий
Зелений
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 65.5 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.4 кг |
- Ціна: від 2 060 ₴





