Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель SWN01.
Матеріал валізи полікарбонат ABS..
Ребриста структури даної моделі має не лише вишуканий дизайн але є більш міцною та стійкою до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні ,надійні та безшумні.
Особливо даної моделі є фурнітура в колір валізи.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
L 75,5×50×30. 4,2 кг. 97 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 97 л |
| Висота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


