
Валіза Wings SWN01 28" полікарбонат Світло Коричнева Польща
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: SWN01
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель SWN01.
Матеріал валізи полікарбонат ABS..
Ребриста структури даної моделі має не лише вишуканий дизайн але є більш міцною та стійкою до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні ,надійні та безшумні.
Особливо даної моделі є фурнітура в колір валізи.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
L 75,5×50×30. 4,2 кг. 97 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 97 л |
| Висота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴

