
Чемодан WINGS AT01 L28" Польша поликарбонат 4 колеса Синій
1 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: АТ01
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5
МАГАЗИН - СКЛАДІ.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель AT01.
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні , надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
Параметри:
Велика 1850грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг. 97 л.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Срібно голубий
Коричневий
Шампань
Роза голд
Червоний
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ.
ID: 775811392
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 97 л |
| Висота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

