В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД.
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 310.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи- полікарбонат Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірах М/L є додаткове розширення +5 см.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг 97/18 л.
Кольори
Сірий
Синій
Блакитний
Жовтий
Мятний
Бордовий
Шампань
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
У Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS
Модель 310.
Особливістю даної моделі є фурнітура в колір валізи.
Матеріал валізи- полікарбонат Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок.
В розмірах М/L є додаткове розширення +5 см.
В розмірі XS швидко знімаються колеса що дуже зручно при транспортуванні.
Параметри
Велика 1900грн.
L 75,5×50×30 4,2 кг 97/18 л.
Кольори
Сірий
Синій
Блакитний
Жовтий
Мятний
Бордовий
Шампань
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 75.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


