В наявності ЛЬВІВ центр СКЛАД
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 2011 .
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів .
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
В розмірі М / L.
Параметри:
Велика 1900грн.
L 74×49×30 110 т. 3,9 кг.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Шампань
Жовтий
Мятний
Фіолетовий
Рожевий
Бордовий
Срібно голубий
Роза голд
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Вул Якова Рапопорта 5.
МАГАЗИН - СКЛАД.
З 9:00 до 18:00 понеділок- субота.
Неділя по дзвінку.
Львові самовивіз, доставка курєром.
В інші міста доставка поштою.
Пропоную до вашої уваги валізи польського виробника WINGS модель 2011 .
Матеріал валізи- полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Підкладка- нейлон.
Колеса поліуретанові на підшипниках які обертаються на 360 грнадусів .
Міцні, надійні та безшумні.
В кожному розмірі присутній боковий кодовий замок та додаткове розширення + 5 см.
В розмірі М / L.
Параметри:
Велика 1900грн.
L 74×49×30 110 т. 3,9 кг.
Кольори:
Чорний
Сірий
Синій
Шампань
Жовтий
Мятний
Фіолетовий
Рожевий
Бордовий
Срібно голубий
Роза голд
Коричневий
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВАЛІЗИ.
ЗНИЖКА НА КОМПЛЕКТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 110 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 3.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


