
Валіза Lee cooper 31103 S20" полікарбонат Шампань Франція
1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3103
+380 (67) 904-92-44
ОКСАНА- +380 (93) 278-78-93ОКСАНА
- +380 (67) 811-17-52БОГДАН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пропоную до вашої уваги валізи англійського бренду
Lee Cooper модель 3103.
Матеріал валізи полікарбонат.
Стійкий до ударів та подряпин.
Колеса поліуретанові подвійні прорезинені на підшипниках які обертаються на 360 градусів.
Міцні, надійні та безшумні.
Підкладка нейлон.
В кожному розмірі присутній боковий TSA кодовий замок.
+ Вишуканий дизайн.
+ Якість перевірена часом.
Дана модель буде надійним помічником у ваших подорожах.
S 56×26×31 37 л. 2.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 37 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 2.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴

